Agjencia Zhurnal.mk.

Tahiri flet pas dy golave të parë me fanellën e Dritës: Ndjenjë e jashtëzakonshme për mua

Sulmuesi i talentuar u fut nga banka rezervë për t’i shënuar dy gola dhe për t’ia siguruar tri pikët e para Dritës ndaj Feronikelit 2-1.

Pas ndeshjes sulmuesi 18-vjeçar tha se është e vështirë për ta ta sqaroj debutimin, pasi është ndjenjë e jashtëzakonshme.

“Është vështirë me sqaruar këtë debutim, për mua është një ndjenjë e jashtëzakonshme, s’kam fjalë”, tha fillimisht Tahiri për ‘Art Sport’.

“Është një skuadër mjaft e mirë, besuam që do ta rikthejmë rezultatin dhe kjo u arrit”, përfundoi 18 vjeçari.

/Gazeta Olle/

Related posts

Në Sofje po shqyrtohen bisedimet e ekspertëve ndërmjet ekipeve maqedonase dhe bullgare nga paketa e çështjeve politike

D V

Dardanet fitojnë bindshëm në miqësoren e dytë kundër Maqedonisë së Veriut

Redaksia

Healthy eating: Why muesli should be a part of your diet

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More