Agjencia Zhurnal.mk.

Sylvester Stallone mohon se qeni i tij ishte arsyeja e ndarjes nga bashkëshortja pas 25 vitesh martesë

Sylvester Stallone ka mohuar pretendimet se martesa e tij 25-vjeçare përfundoi për shkak të qenit të tij.

Të mërkurën (24 gusht), u raportua se gruaja e Stallone, Jennifer Flavin, bëri kërkesë për divorc sepse ata u grindën për një Rottweiler të ri të quajtur Dwight.

Debati u tha se nisi pasi Flavin nuk donte një kafshë tjetër, ndërsa Stallone donte qenin për “mbrojtje” – supozohet se çoi në një “debat jashtëzakonisht të nxehtë që solli çështje të tjera”.

Por Stallone po i mohon akuzat e qenit i tij ka ndikuar në ndarjen e çiftit.

“Ne nuk e përfunduam lidhjen me një argument kaq të parëndësishëm”, tha ylli i “Rocky”, 76 vjeç, për TMZ, megjithëse ai pranoi se çifti nuk ishte dakord se “si të kujdeseshin për qenin”, duke qenë se ata shpesh udhëtojnë dhe jetojnë në dy shtëpitë.

Stallone shpjegoi ndarjen surprizë pasi çifti thjesht po shkonte “në drejtime të ndryshme”.

“Kam respektin të madh për Jenniferin. Unë gjithmonë do ta dua atë. Ajo është një grua e mahnitshme. Ajo është njeriu më i mirë që kam takuar ndonjëherë”, shtoi ai.

Ai gjithashtu ka pastruar ajrin në lidhje me një tatuazh të Flavinit që e ka mbuluar me një portret të qenit të tij, Dwight.

Ylli i “The Expendables” shpjegoi se ai donte të “freskonte” tatuazhin e tij të Flavinit, por “u ngatërrua dhe qeni ishte thjesht një rregullim pa qëllim të keq”, përpara se të shtonte se ai ende ka një tatuazh të ish-gruas së tij mbrapa.

Page Six raportoi ekskluzivisht se Stallone ishte “i verbër” nga Flavin që paraqiti kërkesën për divorc javën e kaluar. Ai po xhironte serialin Paramount+ “Tulsa King” në Oklahoma City dhe u “trondis” kur mori lajmin.

“Më vjen keq të njoftoj se pas 25 vitesh martesë kam bërë kërkesë për divorc nga bashkëshorti im Sylvester Stallone,” tha Flavin për People.

“Ndërsa nuk do të jemi më të martuar, unë do ta vlerësoj gjithmonë lidhjen më shumë se 30-vjeçare që kemi ndarë dhe e di që të dy jemi të përkushtuar ndaj vajzave tona të bukura”, tha tutje ajo.

Çifti filloi të takohej për herë të parë në vitin 1988, kur Flavin ishte një model 19-vjeçar dhe Stallone ishte 42 vjeç dhe u divorcua dy herë. Pas ribashkimit, dyshja u martuan në vitin 1997 dhe kanë tre vajza, Sophia, Sistine dhe Scarlet.

Related posts

Bruno Shemsho habit me deklaratën: Tea Trifoni dhelpër dinake

Lea Muslija

Raporti me Trixën, deri te mos ftesa në dasmën e Ilirit, Beniada rrëfen shumëçka

Lea Muslija

Prapaskenat e këngës së re: Butrint Imeri hedh “paratë” nga helikopteri

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More