Agjencia Zhurnal.mk.

Superliga vazhdon edhe në fundjavë, kjo do të jetë ndeshja kryesore

Xhiro e pestë i vë përballë Drenicën dhe Dritën në Skenderaj, shkruan Gazeta Olle.

Kuqezinjtë janë liderë në tabelë me 10 pikë pas katër xhirove të para, ndërsa bardhekaltrit kanë vetëm dy pikë më pak në vendin e tretë.

Në anën tjetër, takim mjaft interesant pritet të jetë edhe ai Ballkanit dhe Llapit, ku zhvillohet në Suharekë.

Më poshtë mund të shihni edhe orarin e plotë për fundjavën e “zjarrtë” në Superligë të Kosovës.

/Gazeta Olle/

Related posts

Shefi i agjencisë kufitare të BE-së Frontex dorëhiqet pas kritikave për mbrojtjen e të drejtave të azilkërkuesve

Xh M

Disa komuna të Shkupit nesër pa energji elektrike

Z.H

Moti kryesisht me diell dhe me erë të dobët

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More