Agjencia Zhurnal.mk.

Superliga rikthehet në aksion, orari i xhiros së 19-të

Këtë fundjavë fillon stinori pranveror në BKT Superligë, ku do të zhvillohen ndeshjet e javës së 19-të.

Tri ndeshje do të luhen të shtunën, derisa dy të tjera të dielën.

Ballkani pret Dukagjini në një ndeshje mjaftë interesante, ndërsa Drenica do t’i bëjë konak lideri, Gjilanit.

Drita pritet të ketë punë të lehtë ndaj Feronikelit, që tashmë ka mbetur pa lojtarët kryesorë.

Të dielën do të zhvillohet ndeshjet Malisheva – Prishtina dhe Llapi – Ulpiana.


Orari

E shtunë, 12.02.2022

13:00 Ballkani – Dukagjini
13:00 Drenica – Gjilani
13:00 Drita – Feronikeli

E diel 13.02.2022

13:00 Malisheva – Prishtina
13:30 Llapi – Ulpiana

Related posts

Prishtina uron Ballkanin për titullin e fituar në edicionin 2021/22

Redaksia

U lëndua në ndeshjen ndaj Gjilanit, kjo është gjendja e futbollistit të Dukagjinit

Redaksia

Qeveria e tërhoqi Ligjin për evidencën amë nga procedura kuvendore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More