Agjencia Zhurnal.mk.

Superliga në aksion, sot zhvillohen tri ndeshje interesante – vëmendja në Gjilan

Superliga e Kosovës ka nisur furishëm duke u zhvilluar tri xhiro interesante, ku nuk kanë munguar befasinë në rezultate.

Kjo pritet të vazhdojë edhe këtë javë pasi ka ndeshje derbi dhe interesante mes disa rivalëve të vjetër.

Padyshim se vëmendja kryesore do të jetë në Gjilan, ku Drita pret Ballkanin në “Stadiumin e Qytetit”.

Sot derbi i superligës në Kosovë, Ballkani - Drita - ALB SPORT

Ndeshje interesante pritet të zhvillohet edhe në Drenas, pasi Feronikeli është nikoqir i Dukagjinit në stadiumin “Rexhep Rexhepi”.

Takimi i tretë për sot, por jo për nga rëndësia do të zhvillohet mes Llapii dhe Malishevës.

Të tri do të fillojnë nga ora 16:00.

Related posts

U nënshkrua Marrëveshje kolektive mes Ministrisë së Punës dhe Politikës Sociale dhe SASHK-ut

Z.H

Pluhuri saharian mbi rajonin tonë

Xh M

Prishtina – Llapi, ja kur zhvillohet finalja e Superkupës së Kosovës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More