Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmuan zyrtarët policorë, arrestohen dy persona në Gjilan

Dy persona janë arrestuar në Gjilan pasi që të njëjtit kanë ofenduar dhe më pas kanë sulmuar zyrtarët policor.

 

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, njëri i dyshuar është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

Related posts

Gjendet pa shenja jete një person në Drenas

D V

Dedikimi emocionues i dajës për mbesën që vdiq në aksidentin në Kroaci: Mu nda zemra, nuk prita që do të shkruaj për vdekjen tënde

D V

LDK e quan skandaloz vendimin e PZAP-it për anulimin e votave të diasporës në Dragash

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More