Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmoi policin, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Policia e Kosovës ka arrestuar të martën një person në Gjakovë, pasi dyshohet se e ka sulmuar fizikisht një zyrtarë policor.

 

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, edhe viktima edhe i dyshuari kanë pranuar trajtim mjekësor.

“Rr. Musa Zajmi, Gjakovë 24.08.2021 – 23:45. Është arrestuar i dyshuar mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët policor. Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së. 

Related posts

Kandidati për kryetar komune në Maqedoni kapet me drogë (Foto)

Redaksia

Mbi 60 aksidente gjatë ditës së djeshme, dy prej tyre me fatalitet

D V

Humb jetën pasi rrëshkiti në banjo një shtetas

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More