Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij, arrestohet nga policia

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, njofton se mbrëmë ka privuar nga liria një 39 vjeçar i cili ishte denoncuar nga bashkëshortja e tij për kanosje dhe dhunë fizike.

 

“Mbrëmjen e djeshme (13-nëntor) rreth orës 21:20 pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria 39-vjeçarin T.M. nga një fshat i Tetovës, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga ish-bashkëshortja e tij 37-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht dhe e ka kanosur me mjet të mprehtë. T.M. është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për procedim të mëtutjeshëm dhe kundër tij do të përgatitet kallëzim përkatës”.

Related posts

Katër adoleshentë dalin për gjiro me veturë, përfundojnë në gardh betoni e pastaj në spital

Z.H

Një i vdekur dhe katër të lënduar nga aksidenti në Obiliq

D V

Janë djegur tre kontejnerë gjatë fundjavës në Shkup

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More