Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmohet seksualisht një femër nga Shqipëria në Dragash

Policia ka njoftuar për një sulm seksual në fshatin Resetelicë të Dragashit.

 

Rasti ka ndodhur më 21 nëntor në orën 19:00.

“Viktima femër shtetase e Shqipërisë ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. 

Related posts

Shtatë raste të dhunës në familje në Kosovë për 24-orë

D V

10 vjet burg për vrasjen e Klodianit/ Gjykata dënon ish policin Nevaldo Hajdaraj. Babai i të riut i zhgënjyer

D V

Të shtëna me armë në Pejë, plagosen dy persona – arrestohen 7 të tjerë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More