Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmohet me vezë Përparim Rama në Kodër të Trimave

Në drejtim të kandidatit të LDK-së për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama, sot janë hedhur vezë.

 

Ai ka qenë në një aktivitet në Lagjen Kodra e Trimave të kryeqytetit kur disa persona gjuajtën me vezë, transmeton Klan Kosova.

Sipas dëshmitarëve që dërguan edhe fotografi dhe video në adresë të portalit, dikush nga të pranishmit mori lëndime në kokë nga gjuajtja me vezë.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKlanKosovaOfficial1%2Fvideos%2F570926663900422%2F&show_text=false&width=264&t=0

Related posts

Policia shqipton 663 tiketa për mos-respektim të ligjit anti-COVID

D V

Dialogu Kosovë-Serbi vazhdon më 7 dhe 8 shtator

D V

Kurti nuk e shkarkon Rakiqin: Ai nuk është çështja, shkarkimi do ta bënte çështje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More