Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmohet fizikisht një polic në Merdar

Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare Merdare, pasi që i njëjti ka sulmuar një polic.

Rasti ka ndodhur ditën e diel, rreth orës 11:50.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor viktimën mashkull kosovar i cili ishte në kryerje të detyrës zyrtare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Related posts

Ndalohet një tregtar nga Vrapçishti për të vuajtur dënimin me një vit burg

Xh M

Rrahje mes mjekeve në spitalin e Manastirit

Xh M

Shkatërrohet grupi kriminel, arrestohen 10 persona

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy