Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmohet fizikisht avokati Arianit Koci

Avokati Arianit Koci është sulmuar fizikisht përderisa po shëtiste me biçikletë afër parkut Ulpiana, konkretisht në rrugën “Graçanicë-Llapnasell”, çka ka bërë që ta humb drejtimin.

 

Për portalin rtv21.tv, Koci ka treguar se nuk ka marrë lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur më 28 shtator.

Related posts

Nuk do të ketë sigurime shëndetësore deri më 2024, deputeti i PDK-së kërkon ligj edhe për transplantimin e organeve

Z.H

Rrufeja godet një person në Llaushë të Skenderajt, 62-vjeçari në gjendje të rëndë shëndetësore

Xh M

​S’ka pajtueshmëri ende për datën dhe agjendën e takimit Kurti-Vuçiq

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More