Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmohet fizikisht 33-vjeçarja në Tetovë

Mbrëmë (04-dhjetor) në orën 04:30, 33-vjeçarja Z.K. nga Tetova në SPB-Tetovë ka raportuar se një orë e gjysmë më parë në rrugën “Jane Sandanski” në Tetovë është sulmuar fizikisht nga 30-vjeçari R.B. nga Cerova e Tetovës për shkak të keqkuptimeve të tyre financiare. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Related posts

25-vjeçari nga Shkupi e sulmon fizikisht gjyshen e tij 72-vjeçare dhe tezen e tij

Xh M

Aksident ndërmjet tri veturave në magjistralen Tetovë – Gostivar, dhjetë persona të lënduar

Xh M

Ndalohet një tregtar nga Vrapçishti për të vuajtur dënimin me një vit burg

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy