Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmi me armë në Haraçinë, dy të arrestuar

Shkup, 2 prill – Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur dy bashkëpunëtorë të tij.

Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve.

Përndryshe, dy të plagosurit gjenden në spital dhe në gjendje stabile.

Related posts

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Redaksia

Klinika e fëmijëve në Shkup përballet me mungesë infermierësh

Xh M

Filipçe nga Kavadari: Takoj mbi 200 njerëz në ditë, besimi ndërtohet ballë për ballë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy