Agjencia Zhurnal.mk.

Sulmi fizik ndaj të moshuarës në Pejë, prokurori shkon në vendin e ngjarjes

Sulmi fizik ndaj një gruaje të moshuar në Shtëpinë e të Moshuarve në Pejë, ka tronditur opinionin.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet derisa njëra nga punonjëset e kësaj shtëpie sulmon fizikisht të moshuarën duke e goditur me shuplaka.

Lidhur me këtë rast, zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran Nikçi ka thënë për Telegrafin se prokurori është duke shkuar në vendin e ngjarjes.

“Prokurori është duke shkuar në vendin e ngjarjes, dhe pas procedurave hetimore do të ndërmarr masa ndaj personit ose personave të përfshirë”, tha Nikçi.

Related posts

Kurti në Berlin: Me deputetin gjerman diskutuam hapat drejt anëtarësimit në KiE

D V

Gërvalla për KiE: Mbetet ende punë për tu bërë, lot krokodili shqetësimet e opozitës për raportin e DASH-it

D V

Vitia: Numri i operacioneve është rritur në mbi 1400, Klinika nuk është në kolaps

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky