Agjencia Zhurnal.mk.

Suki Waterhouse konfirmon se është në pritje të fëmijës së parë me Robert Pattinson

Suki Waterhouse ka konfirmuar shtatzëninë e saj me të dashurin, Robert Pattinson .

Aktorja e “Daisy Jones & The Six”, 31 vjeç – e cila ndezi thashethemet për shtatzëninë e parë në fillim të këtij muaji – bëri me shenjë gjatë Festivalint Corona Capital në Mexico City të dielën në një klip të TikTok.

Bukuroshja – e cila ka qenë e lidhur me aktorin e “Batman”, që nga viti 2018 – mund të shihet duke iu drejtuar audiencës ndërsa zbuloi arsyetimin pas zgjedhjes së kostumit.

“Mendova të vishja diçka me shkëlqim sot për të të larguar vëmendjen nga diçka tjetër që kam bërë”, tha këngëtarja, ndërsa e shtyu xhaketën e saj rozë për të lëvizur drejt stomakut.

Megjithatë, pasi brohoritjet e forta nga turma filluan të shuheshin, ajo më pas ngacmoi, ‘Nuk jam e sigurt nëse po funksionon’.

Waterhouse shfaqi barkun në rritje teksa veshi një minifustan ngjyrë vjollce të çelur, që përmbante një skaj të shkëlqyeshëm, ari në fund.

Ajo e kombinoi dukjen me çizme ari të shkëlqyera deri tek gjuri për të kompletuar pamjen e përgjithshme për performancën e veçantë.

Ylli me origjinë britanike shkaktoi fillimisht spekulime për shtatzëninë me të dashurin e vjetër, Robertin, në një ecje në fillim të këtij muaji.

Që nga dalja, bukuroshja është parë në shëtitje të shumta ku ka treguar barkun, duke nxitur thashethemet se ajo ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me yllin e “Twilight”.

Dyshja u lidhën për herë të parë në mënyrë romantike pesë vjet më parë, dhe kryesisht e kanë mbajtur lidhjen e tyre larg syrit të publikut.

Konfirmimi i shtatzënisë vjen menjëherë pasi Waterhouse u largua nga Festivali i ardhshëm Laneway, i vendosur për në fillim të vitit 2024.

Në një deklaratë zyrtare, festivali shpjegoi se këngëtarja nuk ishte më në gjendje të merrte pjesë në eventin e shkurtit ‘për arsye personale’.

Krijuesja e hitit “Good Looking” fillimisht ishte planifikuar të performonte pesë koncert në Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth dhe gjithashtu në Adelaide.

Related posts

Adriana Lima zgjedh një pamje natyrale teksa rikthehet në tapetin e kuq në Mynih, pasi bëri bujë me paraqitjen në premierën e ‘Hunger Games’

D V

Gani Gërmia, Bucit: Më gënjeshtar, më i pabesë se ti nuk ka

D V

Abbey Clancy sjell fotografi të mrekullueshme para se të shkonte në “British Fashion Awards”

D V