Agjencia Zhurnal.mk.

Suharekë, dyshohet se në një bankë u deponuan mbi 10 mijë franga të falsifikuara

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një bankë në Suharekë dyshohet se janë deponuar 10 mijë e 200 franga zvicerane të falsifikuara.

 

Rasti ka ndodhur më 29 tetor, rreth orës 14:00.

“Ankuesi mashkull kosovar – zyrtar i një filiali bankar ka raportuar se një i dyshuar mashkull kosovar, punëtor i një këmbimoreje, ka deponuar (dhjetë mijë e dyqind) 10200 franga zvicerane (51×200 kartë monedha) të cilat dyshohet të jenë të falsifikuara”, vijon njoftimi.

Rasti vazhdon të hetohet. 

Related posts

Dogji gruan me acid, emigranti shqiptar në Francë dënohet me 20 vjet burgim

D V

Tri raste të dhunës në familje në Gjakovë – një femër kanos ish burrin, prindërit i bëjnë presion vajzës dhe bashkëshorti nga Gjermania kanos gruan

D V

Tragjedi e dyfisht në Shtip: Dy të dashuruar varin veten në të njejtin vend

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More