Agjencia Zhurnal.mk.

Student të UT-së vizitojnë Burgun e Tetovës

Shkup, 22 mars – Student të fakultetit Filozofik sot kanë qenë mysafir të drejtorit të Burgut të Tetovës, Qefali Havzija i cili ka njoftuar studentët për kushtet dhe mënyrën e punës në këtë institucion ndëshkues përmirësues

Related posts

LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

Redaksia

Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

Xh M

Anketë e IPIS: 6,6% Ali Ahmeti, 2,2% Bilall Kasami, 1,8% Arben Taravari, 1,3% Afrim Gashi, 1,1% Zijadin Sela

Redaksia