Agjencia Zhurnal.mk.

Strugë: Paraburgoset profesori që sulmoi me mjet metalik nxënësin

Prokuroria Publike Themelore në Strugë ka ngritur procedurë kundër profesorit nga Struga, 57-vjeç pasi dyshohet se ky ka kryer veprën penale – dhunë.

 

Në drejtim që procedura të realizohet pa ndërprerë, nga Prokuroria deri te Gjykata Themelore në Strugë kanë dorëzuar parashtesë për shqiptim të masës së paraburgimit për personin e dyshuar.

Gjykata tashmë e ka pranuar kërkesën, dhe profesori do të jetë nën paraburgim 8-ditor.

Related posts

100 gjoba për shoferët e shpejtë në territorin e Maqedonisë

Z.H

E dhimbshme: Vdes në moshën 23-vjeçare ish-futbollisti i FC Shkupit

Z.H

Policia raporton për dy vdekje të dyshimta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More