Agjencia Zhurnal.mk.

Stresi ka dy fjalë emocionuese për nënën e tij dhe për të gjithë nënat shqiptare

Reperi i njohur, Stresi është gjithnjë në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij si dhe për projektet muzikore që publikon herë pas here.

 

Së fundmi, ai ka publikuar një foto me nënën e tij në “Instagram”, ku i ka dedikuar asaj disa fjalë emocionuese. Mesazhi i tij ishte edhe për të gjithë nënat shqiptare.

“Jeta fillon duke u zgjuar e dashuruar me fytyrën e nënës. Është personi i vetëm në këtë botë që të do akoma pa të parë. Zoti i bekoftë nënat tona! Ato janë heroina të vërteta”, shkruan reperi krah fotos.

Image

Më herët, Arkimedi u filmua në shoqërinë e një vajze në një klub nate. Vetëm disa ditë më vonë në një intervistë, reperi Stresi  foli për jetën private të tij, duke komentuar edhe këto pamje. Mirëpo, Arkimed Lusha u shpreh se vajzën në fjalë e ka shoqe dhe se prej 3 vitesh është beqar.

Related posts

Rita Ora shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan mëndafshi teksa nisej për në Las Vegas

D V

Dafina kap lulet e nuses në një dasëm dhe shenjat thonë se martesa është afër

Lea Muslija

Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More