Agjencia Zhurnal.mk.

Stresi flet për sherrin e bujshëm me Noizyn: Na merrnin në telefon familjarët

Disa ditë më parë këngëtarët e famshëm në Shqipëri dhe trojet shqiptare, Stresi dhe Noizy lansuan bashkëpunim e tyre.

Mirëpo përkundër bashkëpunimin më herët këta dy rep-artista kanë pasur përplasje në mes vete.

Lidhur me këtë ka folur vetë Stresi. Ai është shprehur se për këtë përplasje me Noizyn shumë herë është telefonuar nga shumë njerëz.

‘’Janë merakosur shumë, të shtëpisë mua më kanë marrë në telefon, më kanë marrë miq të ngushtë, edhe Noizyn e kanë marrë shumë njerëz, shumë shokë’’, është shprehur Stesi.

Bashkëpunimi midis Stesit dhe Noizyt është bërë publik dy ditë më parë dhe deri më tani ka marrë 2.4 milionë shikime.

Related posts

Taylor Swift shpallet artistja më e dëgjuar e vitit në Spotify me mbi 26 miliardë transmetime

D V

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V

Morena Taraku vë në pah linjat joshëse të trupit në imazhet e reja

D V