Agjencia Zhurnal.mk.

Strategjia e re për politika temë e takimit të Klubit të deputetëve me UNFPA dhe MPPS

Shkup, 17 korrik – Klubi i Deputeteve në Kuvend sot do të mbajë takim konsultative për popullatën e Kombeve të Bashkuara – UNFPA dhe Ministrin e Punës dhe Politikës Sociale.

Siç është publikuar në ueb faqen e Kuvendit, temë e takimit është informimi dhe njoftimi me procesin për zhvillimin e strategjisë së re për politika demografike.

Related posts

Qarkullimi po zhvillohet pa probleme

Xh M

Deri në fillim të javës tjetër mot me diell, nga e marta priten reshje shiu

Xh M

Tre avion për shuarjen e zjarreve por vetëm një pilot, ja me çka disponon gjithë vendi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy