Agjencia Zhurnal.mk.

Stadiumi i Ramiz Sadikut bëhet me reflektorë, merr pamje fantastike

Tashmë të gjitha grupmoshat e skuadrës prishtinase do ta kenë mundësinë të stërviten edhe gjatë natës, pas kushtet do të jenë shumë më optimale, shkruan Gazeta Olle.

Me rastin e vendosjes së reflektorëve, klubin e vizitoi Zëvendës Ministrja e MKRS-së, Daulina Osmani.

“Klubi ynë falenderon MKRS-ën, për investimet në Stadiumin tonë dhe krijimin e kushteve shumë të mira për zhvillimin e futbollistëve të rinjë”, thuhet në njoftimin e klubit. /Gazeta Olle/

 

Related posts

Sot përurohet godina e re e Gjykatës Administrative

Z.H

Ish ushtari i UÇK-së nga Maqedonia mbështet aksionin e policisë kosovare në Veri

D V

Nga shtatori mësimi në shkolla, në plan janë edhe dy skenarë rezervë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More