Agjencia Zhurnal.mk.

Stadiumi i qytetit në Ferizaj po bëhet me bari të ri sintetik

Ky ndryshim në stadium padyshim se është i mirëseardhur për klubin, pasiqë kushtet do të përmirësohen dukshëm, shkruan Gazeta Olle.

Ndërrimi i barit sintetik është donacion në bashkëpunim mes kryetarit të FFK-së, z. Agim Ademi, kryetarit të komunës z. Agim Aliu, kryetarit të klubit FC Ferizaj z. Lulzim Abazi dhe kryetarit të LRF Afrim Haliti.

“Prezentë ne stadiumin qytetit pas mbrritjes se barit sintetik ishin Kryetar i klubit Lulzim Abazi nën kryetari Xhevat Rushiti dhe Kryetari i LRF Afrim Haliti me antaret e klubit”, thuhet në njoftimin e klubit. /Gazeta Olle/

Related posts

Grubi: Epiqendra e sukseseve të jetës është në universitete

Xh M

Kufizohet shpejtësia e lëvizjes në rrugën Strugë – Qafë Thanë

Redaksia

Kompensimi për aftësinë e kufizuar, 2 nisma në Kushtetuese, MPS pret vendimin e tyre

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More