Agjencia Zhurnal.mk.

Sportelet në Drejtorinë “Ujësjellës dhe kanalizim” sot dhe nesër do të punojnë deri në ora 14

Shkup, 29 nëntor – Sportelet për pagesë të “Ujësjellës dhe kanalizim” në Drejtorinë e ndërmarrjes do të punojnë sot nga ora 07:30 deri në 14:00, ndërsa nesër nga ora 09:00 deri në 14:00. Pikat e pagesës në Saraj, Shuto Orizarë dhe Lisicë nuk do të punojnë.

Nga ndërmarrja bëjnë të ditur se nga dita e premte do të vazhdojnë me orar të rregullt të punës.

Vendimi, siç theksohet nga NP “Ujësjellës dhe kanalizim”, është në përputhje me konkluzionet e seancës së 199-të të Qeverisë për shkak të mbajtjes së Takimit të 30-të ministror të OSBE-së. 

Related posts

Rizvanoviq: Gjithçka është e qartë, qeverinë e ardhshme e formojnë VMRO-DPMNE, VLEN dhe ZNAM!

I Z

Osmani: Jam thellësisht i nderuar dhe i përulur nga besimi dhe mbështetja juaj

D V

Shqiptarët vendimtarë për fitore në rrethin e dytë!

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky