Agjencia Zhurnal.mk.

Spitali i Tetovës prej sot me drejtor të ri

Shkup, 27 dhjetor –  Elezi nga sot edhe zyrtarisht eshte drejtor i spitalit te Tetoves i emeruar nga Alternativa.

Ai ne rrjetin e tij social pas marrjes se postit shkruan:

Sot, e pranova detyrën e drejtorit të Spitalit Klinik të Tetovës.
Në bashkëpunim me ekipin dhe gjithë personelin e spitalit, do të jemi në shërbim të qytetarëve pa dallim me qëllim të vetëm shëndetin e pacientëve.

Sot, e pranova detyrën e drejtorit të Spitalit Klinik të Tetovës.Në bashkëpunim me ekipin dhe gjithë personelin e…

Posted by Amir Elezi on Monday, December 27, 2021

Related posts

Çdo ditë jepen rreth 800 vendime për izolim por sa respektohen ato? Kontrolle nuk ka

Z.H

Kryeministri spanjoll Sanchez në turne Ballkanik, do vizitojë dhe Shkupin

Xh M

Adoleshentët pak të interesuar për t’u vaksinuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More