Agjencia Zhurnal.mk.

SPB-Veles: Foshnja që vdiq, është dërguar pa shenja jete në Qendrën për Ndihmë Urgjente në Negotinë

Nga Sektori për Punë të Brendshme në Veles thonë se sipas raportimit nga Qendra për Ndihmë Mjekësore, foshnja që vdiq nga Negotina, është dërguar për ndihmë mjekësore, pa shenja jete.

“Dje në orën nëntë në DPB Negotinë, nga ana e Qendrës për Ndihmë Mjekësore është raportuar se tek ata, nga prindërit është sjellë një foshnjë disamuajshe pa shenja jete. Mjeku ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune.

Sipas urdhrit të prokurorit publik, trupi i pajetë është dërguar për autopsi”, thuhet në njoftim.

Related posts

25-vjeçari nga Shkupi e sulmon fizikisht gjyshen e tij 72-vjeçare dhe tezen e tij

Xh M

Aksident ndërmjet tri veturave në magjistralen Tetovë – Gostivar, dhjetë persona të lënduar

Xh M

Ndalohet një tregtar nga Vrapçishti për të vuajtur dënimin me një vit burg

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy