Agjencia Zhurnal.mk.

Spasovski për vizitë në Rumani, nesër në selinë e Interpolit në Lion

Bukuresht, 15 Shtator – Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski sot do të realizojë vizita pune në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Rumanisë dhe në selinë e SELEK në Bukuresht, ndërsa nesër do të jetë për vizitë pune në selinë e Interpolit në Lion.

 

Pas takimeve të sotme në Rumani, siç njoftojnë nga MPB-ja, Spasovski nesër do të qëndrojë për vizitë pune në selinë e Interpolit në Lion, ku do të takohet me Sekretarin e Përgjithshëm të Interpolit, Jürgen Stock, drejtorin ekzekutiv Stefan Kavana dhe përgjegjësin e Interpolit për Evropën Franz Sherman.

Related posts

Sholc: Do të angazhohemi për nisjen e negociatave

Xh M

Reagim ASH – AA: Ramiz Merko thyen heshtjen zgjedhore, asfalton rrugë një ditë para zgjedhjeve

Redaksia

Mehmedoviq: Masat janë të vonuara, ky është vaksinim “i detyruar”

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More