Agjencia Zhurnal.mk.

Spasovski: Kaluam një proces të qetë zgjedhor

Shkup, 17 tetor – Sipas ministrit të Brendshëm, Oliver Spasovski, dita e zgjedhjeve ka kaluar e qetë në një atmosferë të mirë pa parregullsi serioze dhe shqetësime të rendit dhe qetësisë publike.

 

“I përgëzoj qytetarët dhe institucionet për raundin e parë të zgjedhjeve lokale të zhvilluara në mënyrë të shkëlqyer, siç i ka hije një vendi demokratik,” tha Spasovski.

Related posts

Feta Halimi kthehet në Orizaren e tij pas tre viteve, Presioni i opozitës dhe ndërkombëtarëve jep rezultat

Redaksia

22 viktima dhe 118 raste të reja me Covid, 93 prej tyre vetëm në Shkup

Z H

Mot me vranësira, në pjesët perëndimore dhe jugore me reshje të kohëpaskohshme të shiut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More