Agjencia Zhurnal.mk.

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Ligën e Parë

Vëllaznimi udhëton në Prizren te Liria, ku pritet të zhvillohet luftë për çdo top, shkruan Gazeta Olle.

Përveç kësaj ndeshje, në Grupin A duel tjetër do të jetë ai në mes të Besës dhe Trepçës.

Pejanët kërkojnë pikët e para pasi e kanë filluar në mënyrë të keqe edicionin e ri.

Në ‘Grupin B’ zhvillohet ndeshja e vetme midis 2 Korrikut dhe Arbërisë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Kardiologji: Punojmë me kapacitet të plotë, pacientët të vazhdojnë me kujdesin e tyre rutinë të zemrës

D V

Koncert i përbashkët i orkestrave të armatave të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së

Z.H

MPJ: Nga 2 janari masa shtrënguese për hyrje në Mal të Zi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More