Agjencia Zhurnal.mk.

Sot zhvillohen dy super ndeshje në Ligën e Parë

Onix dhe A&N do të luajnë përballë njëra tjetrës në ndeshjen e pestë kampionale.

Derisa Arbëria do ta mirëpres Ferizajn në grupin B.

Të dy ndeshjet luhet me orar të njëjtë, me fillim nga ora 15:00.

Gjatë vikendit do të shohim edhe ndeshje të tjera, kur edhe do të luajnë Rahoveci – Liria dhe gjithashtu Vëllaznimi – Besa në grupin B.

Related posts

Mickovski realizoi takim me euroambasadorin Gir

D V

U nda nga jeta Prof. Adnan Agai, Grubi: Veprimtar i shquar për emancipimin e gjeneratave shqiptare drejt shkollimit shqip

Xh M

Mot me reshje dhe me erë mesatare deri të përforcuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More