Agjencia Zhurnal.mk.

Sot zhvillohen dy ndeshje në Albi Mall Superligë, interesant në Malishevë dhe Skenderaj

Xhiro e gjashtë në elitën e futbollit kosovar do të startojë ditën e sotme.

Në program janë për tu zhvilluar dy sfida shumë interesante në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Malisheva është nikoqir i Dukagjinit në një sfidë që pritet të jetë tejet interesante.

Vendasit vijnë në këtë sfidë pas fitores 2-3 në udhëtim te Trepça ’89, derisa klinasit janë në krizë të rezultateve ku nuk kanë fituar në ende këtë edicion.

Duel shumë interesant pritet të zhvillohet edhe në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj.

Drenica në tri ndeshjet e fundit ka marrë pesë pikë dhe synon që ecurinë pozitive ta vazhdoj edhe përballë Trepçës ’89.

‘Minatorët’ synojnë që të rikthehen te rezultatet pozitive pas dy disfatave radhazi.

Të dyja sfidat e ditës së sotme zhvillohen me fillim nga ora 15:00. /Gazeta Olle/

Related posts

DOM dhe LDP nuk e japin Zaevin, nuk e votojnë mocionin e mosbesimit

Z.H

Pendarovski: Është koha për rivendosje në rajon dhe sinergji të re nga SHBA-ja dhe BE-ja

Z.H

Aksident i rëndë në Shkup, gjashtë të lënduar

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More