Agjencia Zhurnal.mk.

Sot varroset arsimtarja që u vra me sëpatë nga burri i saj

Arsimtarja Sadije Miftari-Godeni, e vrarë nga bashkëshorti i saj një ditë më parë, pritet të varroset të shtunën në ora 14:00, ka njoftuar shkolla ku e ndjera ishte mësimdhënëse.

Sipas njoftimit të shkollës Fillore të Mesme të Ulët “Dardania” në Prishtinë, e ndjera do të varroset në varrezat e qytetit në Arbëri.

Varrimi i arsimtares Sadije Miftari-Godeni behet sot ne ora 14:00 ne varrezat e qytetit ne Dragodan.

U prehtë ne paqe!”, thuhet në njoftim.

Sadije Miftari-Godeni u privua nga jeta ne orët e hershme të mëngjesit të së premtes, ku sipas Prokurorisë së Kosovës ishte qëlluar me sëpatë nga bashkëshorti i saj, tashmë i arrestuar 70 vjeçar.

Të njëjtit iu ka caktuar masa e paraburgimit derisa hetimet për ngjarjen po vazhdojnë.

Related posts

Kosova regjistron 4 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fudit

N E

Avokati Pallaska për rastin Thaçi dhe të tjerët: Si ka kuptim që edhe pas 1 viti të vazhdojnë hetimet

D V

Dosja për veriun: Rrëfimi i kontrabanduesit për lidhjet e policëve me bosët e kontrabandës të sanksionuar nga SHBA-ja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More