Agjencia Zhurnal.mk.

Sot u zhvilluan tri ndeshje interesante në Ligën e Dytë, këto janë rezultatet

Lepenci ka bërë një hap prapa, pasi është mposhtur me rezultat 2-1 në udhëtim te Behari, shkruan Gazeta Olle.

Në anën tjetër, KEK-u ka shënuar fitore të rëndësishme si mysafir i Kosova Vr, me rezultat minimal 1-0.

Ndërsa në duelin e dy skuadrave që po luftojnë për mbijetesë, Gjakova ka mposhtur Bashkimin 3-2.

/Gazeta Olle/

Related posts

Në vend se tre ditë, tani cilësia e karburanteve do të analizohet për vetëm dy orë

Z.H

Bekaj: Mërzitem kur nuk luaj te Kombëtarja e Kosovës

Redaksia

Rama: Shqipëria është peng i kontestit në mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More