Agjencia Zhurnal.mk.

Sot tri ndeshje në Superligë, secila me e fortë se tjetra

Sot (e martë) do nis xhiro e 10-të në Superligën e Kosovës, ku do zhvillohen tre përballje.

Ndeshja më interesante do jetë mes Feronikelit dhe Dritës, ku të dy skuadrat duan të kthehen te fitoret.

Prishtina do ta mirëpres Malishevën në “Fadil Vokrri”. Ndeshja e xhiros së parë mes këtyre dy skuadrave ishte mbyllur baras 1-1.

Kryeqytetasit nuk dijnë në fitore në shtëpi në gjashtë ndeshjet e fundit dhe ndeshja me Malishevës është e rëndësishme për ta.

Ndeshja tjetër është ajo mes Ulpianës dhe Llapit, që zhvillohet në Lipjan.

Të tre takimet nisin në ora 13:00.

Related posts

RMV, për dy vjet janë kthyer te qytetarët përmes aplikacionit “TVSH-ja ime” mbi 36 milionë euro

D V

Kuvendi dixhitalizohet me pajisje vetëm në gjuhën maqedonase, ku mbeti gjuha shqipe?

I.A

Shaqiri: Gjysëmvjetori i dytë do fillojë në kohë dhe kushte normale

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More