Agjencia Zhurnal.mk.

Sot takim mes Nice dhe Pochettino

Mauricio Pochettino mund të rikthehet në Ligue 1.

 

Skuadra franceze ,OGC Nice është e gatshme t’i jap një vend pune trajnerit argjentinas, Mauricio Pochettino.

Sipas Santi Aouna, Nice e shohin si të duhur ish-trajnerin e PSG për ta çuar përpara skuadrën.

Lucien Favre nuk po bën punën më të mirë të mundshme dhe tashmë po punohet për të gjetur zëvendësuesin e tij.

Mediat franceze thonë se Pochettino do të takohet sot me krerët e Nice për të diskutuar një marrëveshje të mundshme.

Puna e fundit e Pochettino ishte pikërisht në Ligue 1, te skuadra e PSG.

Related posts

Milot Rashica luan 82 minuta në barazimin e Norwich, konsiderohet prej më të mirëve në fushë

D V

Hidhet shorti për rrethin e pestë të FA Cup, Norwichi i Rashicës me përballje të vështirë

D V

E rrahin me shufra hekuri në sytë e gruas dhe fëmijëve, ‘skifterat’ grabisin me armë te koka futbollistin e Barcelonës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More