Agjencia Zhurnal.mk.

Sot shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës, ja skuadrat që marrin pjesë

Komisioni i Garave ka vendosur që tërheqja e shortit për rrethin e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës në futboll të mbajet sot më 7 dhjetor (e martë).

Shorti dontë hedhet në orën 11:00 në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës.

Në këtë rreth të garave janë kualifikuar 9 skuadra të BKT Superligës, 6 skuadra të Viva Fresh Ligës së Parë dhe 1 skuadër e Ligës së Dytë.

Skuadrat pjesëmarrëse në short janë: Llapi, Gjilani, Drenica, Prishtina, Drita, Dukagjini, Malisheva, Ulpiana, Ballkani, Ramiz Sadiku, Fushë Kosova, 2 Korriku, Onixi, Arbëria, Ferizaj dhe KEK-u.

Related posts

Jep dorëheqje ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe

D V

Termeti shkund vendin, ja epiqendra

Xh M

Dimovski u shpreh ngushëllime familjarëve të efektivëve të policisë nga Dibra dhe të gjithë të lënduarve në aksidentin me autobusin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More