Agjencia Zhurnal.mk.

Sot një pjesë e Radishanit pa ujë

Shkup, 10 shtator – Rruga “Gjore Gjorevski” në Radisani sot do të jetë pa ujë, njoftoi NP “Ujësjellës -Kanalizime” – Shkup.Ndërprerja e furnizimit me ujë është për shkak të një defekti të lidhjes së tubit të furnizimit me ujë F5 / 4 “në rrugën” Gjore Gjorevski “bb dhe do të zgjasë deri në përfundimin e defektit.

 

Related posts

LSDM: Deputetët e VMRO-së gati një vjet bllokojnë Propozim-ligjin për mësimdhënës

Redaksia

Jovanoviq: Lypsarët janë viktimë e një biznesi të madh me përfitime të mëdha

Z.H

More than 90 dead as major flooding continues in Germany and Belgium

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More