Agjencia Zhurnal.mk.

Sot luan Bad News Eagles – ja ku mund ta ndiqni ndeshjen  

Bad News Eagles do të luajë sot, më fillim nga ora 15:00 në fazën “Legends” të turneut më prestigjioz për CS: GO IEM Road to Rio 2022.

Skuadra kosovare arriti në këtë stad pa shumë probleme, ku në tri ndeshje mori po aq fitore.

 

Sot, përballë do ta kenë skuadrën ruse, Spirit, që gjenden në vendin e 13 në renditjen e përgjithshme.

Ndeshja do të luhet vetëm në një terren me ç’rast aty do të përcaktohet fituesi.

Kjo përballje transmetohet drejtpërdrejt nga streameri i njohur Ernest Xhoci në Twitter.

Related posts

Inzaghi e cilëson Interin skuadër me ‘zemër të madhe

Lea Muslija

El Confidencial publikon audiot e reja të Florentino Perezit: Cristiano një idiot dhe Mourinho, një anormal

D V

Luan Rudaj do luftoj për titull botëror ne Tajlandë

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More