Agjencia Zhurnal.mk.

Sot KQZ-ja shpërndan fletëvotimet dhe materialin zgjedhor nëpër komunat e Kosovës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) sot në ora 10:00 të bëjë shpërndarjen e materialit kryesor zgjedhor, ku bëjnë pjesë edhe fletëvotimet, për Zgjedhjet Lokale 2021.

 

Kështu ka bërë të ditur KQZ përmes një njoftimi për media

Në shpërndarjen e materialit kryesor zgjedhor, bëjnë pjesë edhe fletëvotimet, për Zgjedhjet Lokale 2021.

Kujtojmë se zgjedhjet lokale 2021 që do të mbahen të dielën (17 tetor)

Related posts

Kurti e ftoi në takim për projektin e gazsjellësit, Haradinaj i përgjigjet me letër: Politizimi dhe njollosja e projektit të gazit është skandaloz

D V

Deputetja shqiptare në Parlamentin e Kantonit të Cyrihut: Nuk janë fajtorë vetëm shqiptarët për përhapjen e coronavirusit në Zvicër

Redaksia

Lajçak takon Bislimin, koordinohen për hapat e ardhshëm të procesit të Dialogut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More