Agjencia Zhurnal.mk.

‘Sot ishte ditë e mirë’ – pas aktivitetit në Tiranë, Dua publikon imazhe relaksi me të dashurin

Shqiptarja me famë botërore, Dua Lipa, befasoi me udhëtimin drejt Shqipërisë gjatë ditës së premte.

Ylli i muzikës pop kishte udhëtuar drejt Tiranës me familjarët e saj dhe të dashurin, Anwar Hadid.

Me këtë rast, ajo u prit nga kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj, ndërsa më pas ka bërë disa aktivitete.

https://www.instagram.com/p/CRrfEbJsahI/?utm_source=ig_web_copy_link

Në mesin e tyre ishte edhe vizita për të shikuar nga afër punimet në ‘Sunny Hill Kindergarten’ në qendër të qytetit që mbështete nga fondacioni i saj.

Më pas, ajo i ka shijuar disa momente relaksi me të dashurin e saj, ndërsa i ka publikuar edhe disa fotografi të përbashkëta.

“Sot ishte ditë e mirë”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotografive të publikuara në Instagram. 

Related posts

Dua Lipa merr vëmendje me pallton e saj të gjatë dhe me prerje të çuditshme në rrugët e New Yorkut

D V

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky