Agjencia Zhurnal.mk.

Sot fillon stina e vjeshtës

23 shtatori shënon përfundimin e stinës së verës dhe stinës së vjeshtës.

 

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se në stinën e vjeshtës astronomike dita me natën do të jenë të barabarta.

Do të ndodh ekuinoksi vjeshtor dhe pastaj ditët vazhdojnë të shkurtohen për një minut dhe netët të zgjaten për një minut.

Related posts

Këto janë sëmundjet që shëron vaji me kripë

Xh M

Një restorant në Tajlandë shërben picë me gjethe kanabisi

D V

‘Mënyrë e thjeshtë’ për të hequr myshkun e ‘rrëshqitshëm’ nga oborret dhe rrugët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More