Agjencia Zhurnal.mk.

Sot fillon Liga e Dytë e Kosovës në futboll me një ndeshje shumë interesante

16 ekipe do të luftojnë për të arritur promovimin në nivele më të larta të futbollit kosovar, shkruan Gazeta Olle.

Ky edicion i Ligës së Dytë starton sot me vetëm një ndeshje në program.

Sharri e pret Beharin në stadiumin “Suad Brava”, me fillim nga ora 16:00.

Nesës zhvillohen edhe shtatë takimet tjera të xhiros së parë:

Bashkimi – Keku
Minatori – Gjakova
Dardanët – Vjosa
Rilindja 1974 – Rilindja
Lepenci – Dardania
Shkëndija – Prizreni
Kosova VR – Vëllazëria

/Gazeta Olle/

Related posts

Spasovski dhe Bërnz në stërvitje operative-taktike të MPB-së dhe ambasadës së SHBA-së

Z.H

Ministri Spasovski u takua me sekretaren e përgjithshme të OSBE-së, Hellga Shmid

D V

Seanca të katër komisioneve kuvendore

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More