Agjencia Zhurnal.mk.

Sot FFK zgjedh më të mirët për vitin 2021

Federata e Futbollit e Kosovës do të mbajë sot manifestimin tradicional “Laureatët e Vitit”, ku do të nderohen me çmime më të mirët e vitit 2021 në futbollin e Kosovës.

Edhe sivjet ceremonia e më të mirëve do të mbahet pa mysafirë, por vetëm me praninë e laureatëve, për shkak të masave në fuqi për mbrojtje nga Covid 19.

Ky manifestim mbahet në objektin e Klan Kosovës dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në orën 17:00.

Related posts

Trençevska: Me sipërmarrjen sociale krijojmë vende të reja pune

Z.H

Angelovska-Bezhoska-Pavlova: Reformat strukturore duhet të vazhdojnë pavarësisht sfidave

I.A

Në natën e zgjedhjeve ndryshon dhe ora, kthehet një orë mbrapa

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More