Agjencia Zhurnal.mk.

Sot festë, Veliaj uron besimtarët e krishterë: Pashkë të gëzuar

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj iu është bashkuar urimeve me rastin e Pashkëve katolike.

Përmes një mesazhi ai ka uruar besimtarët e krishterë për festën e Pashkës.

Në urimin e tij për këtë festë të komunitetit katolik, Veliaj shkruan: “Në një ditë të bekuar si kjo, ju uroj PASHKË TË GËZUAR”.

foto galeri

Related posts

Shtrenjtimi i karburanteve ul konsumin, nga Korça dhe Gjirokastra vijnë shembujt e kursimit

D V

4 shqiptarë të zhdukur nga përplasja e trenave në Greqi

Xh M

22.967 raste aktive në vend, gjashtë viktima nga Covid gjatë 24 orëve të fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More