Agjencia Zhurnal.mk.

Sot e ka “rivale”, Alketa Vejsiu kujton kur Bora Zemani kërcente me vëllain e Beatrix: Ka qenë këtu konkurrente

Spektaklet e kërcimit në emisionet shqiptare po bëjnë mjaft zhurmë. Është “Dance Albania” në episodin e tij të 8 përballë “Dancing ëith The Stars” për herë të parë në Top Channel.

 

Ky i fundit prezantohet nga Bora Zemani, e cila ka kërcyer në “Dance ëith Me” 6 vite më parë dhe partner kishte Alban Ramosajn, vëllain e Beatrix (ish e dashura e Donalit në BB VIP).

Edhe pse janë rivale, nëse mund t’i quajmë të tilla, në dy spektaklet më të mëdha të kërcimit, Alketa Vejsiu se ka patur aspak problem ta përmend Bora Zemanin në episodin e kësaj të hëne.

Teksa po numëronte personazhet që kanë gjetur suksesin pas pjesmarrjes në Dance ëith Me, ajo kujtoi edhe Borën.

“Më kujtohet Bora Zemani ka qenë këtu konkurrente dhe i kam thënë që ti do të jesh një nga prezantueset më të mira shqiptare dhe jam shumë e lumtur për të”, shprehet Alketa.

Related posts

Kanye West me të vërtetë nuk dëshiron të krijojë një NFT

D V

Gold Ag: Mos ni hiç çka thonë nëse je i drejtë

Lea Muslija

Blerta Deliu-Kodra apo Doarsa Kica-Xhelili? Kjo është politikania më seksi sipas Duda Baljes

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More