Agjencia Zhurnal.mk.

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

Soni Malaj ka arritur të ndërtojë një karrierë të suksesshme muzikore. Prej vitesh në tregun muzikor, Soni vazhdon të mbetet një ndër artistet më premtuese. E ftuar sot në “Abc-ja e mëngjesit”, këngëtarja nga Tropoja rrëfeu peripecitë që ka kaluar përgjatë karrierës së saj. Soni tha se shpeshherë është përballur dhe me paragjykime të shumta në lidhje me origjinën e saj. “

 

Paragjykimi ka qenë shumë i madh. Thonin hajt se prej Tropoje, maloke. Por nga e keqja ishte dhe e mira se nuk është se më ngacmonin shumë. Nuk kam patur ngacmime që mund të ndodhin shpesh në showbizz. E kam parë dhe nëpër komente këtë gjë.“, tregoi këngëtarja. Sakaq, Soni u ndal dhe tek babai i saj i ndjerë.

Kur u pyet nga moderatori Alban Musa për mësimin më të madh që ka marrë nga i ati, këngëtarja tha: “Babi ka qenë gjithmonë mashkulli tipik verior. Thoshte gjithmonë të jesh me këmbë në tokë, kishte pjesën e virtyteve, nuk e ka pas qejf mos seriozitetin. Më thoshte ti je femër, duhet me qenë serioze. E kishte bezdi të mospaturit një personalitet të fortë dhe karakter.”

Related posts

Kanye West poston një imazh duke u puthur me Kim Kardashian, në përpjekjen për ta rikthyer sërish ish-partneren

D V

Angelina Jolie: “Kisha frikë për sigurinë e familjes gjatë martesës me Brad Pitt”

D V

Angelina Jolie i bashkohet Instagramit dhe arsyeja është shumë e veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More