Agjencia Zhurnal.mk.

Smakiqi në momentin e fundit e prishi marrëveshjen me Ulpianën, afër transferimit tek skuadra tjetër e Superligës

Florjan Smakiqi u kërkua me ngulm nga Ulpiana në këto ditë janari, por duket se ai nuk është bindur nga oferta e këtij klubi.

Gazeta Olle raporton ekskluzivisht se sipas të gjitha gjasave Smakiqi do mbrojë portën e Drenicës, gjithmonë nëse gjërat tek Feronikeli nuk përmirësohen.

Në vend të tij, Ulpiana ka siguruar një portier tjetër nga Liga e Parë prezantimi i të cilit do shkaktojë shumë probleme.

Kjo pasi i njëjti portier ka nënshkruar edhe me një skuadër tjetër po në këtë afat kalimtar. /Gazeta Olle/

Related posts

Moti sot i vranët dhe me mjegull

Z.H

Stoilkoviq deklarohet kundër Propozimit francez

Xh M

KE: Një vend-anëtar i BE-së nuk guxon të ndikojë në politikën e brendshme të shteteve të tjera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More