Agjencia Zhurnal.mk.

Sllaveski paralajmëron kallëzim penal kundër Arsovskës

Shkup, 19 tetor – Kryetari i Këshillit të Qytetit të Shkupit, Trajko Sllaveski, me gjasë do të ngrit padi kundër kryetares së Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska.

Arsyeja për këtë është sepse ajo “tha një gënjeshtër se Sllaveski ka kërkuar një veturë të shtrenjtë”.

Siç theksoi Sllaveski, Arsovska do të duhet ta dëshmojë këtë, duke theksuar se për gjëra të tilla të vogla nuk diskutohet në Këshillin e Qytetit të Shkupit.

Related posts

Pësoi lëndim të rëndë ndaj Trepçës ’89, kjo është gjendja e Përparim Islamit

Redaksia

Si do të duket kabineti i ri i Kovaçevskit, me 9 shqiptar dhe vetëm 5 femra

Xh M

Arsovska në takim me euroambasadorin Dejvid Gir

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More