Agjencia Zhurnal.mk.

Skuadra më e mirë në shtëpi, pas gjysmë-sezonës në BKT Superligën e Kosovës

FC Ballkani është skuadra më e mirë pas përfundimit të gjysmë-sezonës për edicionin 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës.

Gjashtë ndeshje, dy barazime dhe një humbje për ekipin e Bekim Isufit në nëntë ndeshje të zhvilluara në Suharekë.

Xhebrailët pas humbjes në ndeshjen e fundit ndaj Gjilanit kanë zbritur në pozitën e tretë tabelare, duke humbur rastin e artë për të dimëruar si kampion. /Gazeta Olle/

.

Related posts

Jansha: Para zgjerimit duhet të zgjidhen marrëdhëniet ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

D V

Zaev: Pendarovski është korrigjuesi ynë, të mësojmë nga kritikat e tij

D V

Zyrtare: Muhamed Useini përforcimi i radhës i Prishtinës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More